HakkımızdaÜcretsiz iş ilan sitesi fikri.

Kariyer ilan sitesi kurma kararı verirken bu sektörde ilan veren kullanıcıların hassasiyetlerini göz önüne alarak kariyer ilan sitesi kurmaya karar verdik. Kariyer ilan sitesi tüm iş ilanları kategorilerini kapsayarak yayın yapmasını istedik. kariyerbak.com bütün ticari işletmelerin ücretsiz iş ilanlarını yayınlamakta olduğu bir mecra olmaya başladı. 

Ücretsiz ilan sitesi kararı.

Firmamızın yaptığı 7 yıllık bir AR-GE çalışması sonucunda piyasada Esnafımıza Ücretli Hizmet veren kariyer İlan Siteleri Esnafın Eleman tedarikindeki ihtiyacına çok yüksek maliyetlerde hizmet vermesini kariyerbak.com ücretsiz ilan sitesini kurmaya ve Esnafımıza Ücretsiz Hizmet vermeye karar verdik.00.08.2018 tarihinde yayın hayatına başladık yayın hayatına başladığımız ilk günden beri  yükselişine devam ediyor. Kurulduğu ilk günden beri siz değerli kullanıcılarımızın ilgi ve yönlendirmesi ile sürekli daha ileriye gitmektedir.  Ücretsiz kariyer iş ilan sitesi kararı en başından beri verilmiş bir karardır. Dayanabildiğimiz yere kadar da ücretsiz iş ve kariyer ilan sitesi olmaya devam edeceğiz.

Biz gelişime ve memleketimize faydalı olacağını düşündüğümüz kariyerbak.com projemizde kararlıyız.

Biz internetin gerçekten önemli ve harika bir Elaman bulma mecrası olduğunu düşünüyoruz.

Biz internet mecrasında ilan sektöründe iş yapmanın zor olduğunu biliyoruz, ancak yılmadan sizlere kariyerbak.com bünyesinde hizmet etmeye devam edeceğiz.

20 Ağustos 2018 yılında başladığımız projemizde hiç ama hiç para kazanmadık, kendi emeğimiz ile iş yapmaya devam ediyoruz.

Sizlerin de desteğini ve ilanlarınızı bekliyoruz.

Etiketler: ilan, ilan ver, ücretsiz ilan ver, iş ilanı ver, elman ilanı ver, kariyer ilanı ver, ücretsiz iş ilanları, ücretsiz kariyer ilanları, iş ilanı, eleman ilanı.

Bizi Takip edin ;

Facebook             Twitter              Google