KİMLİKSİZ GÖZETİM GÖREVLİSİ

Tarih : 30 Kasım 2021 İstanbul / Şişli / Mecidiyeköy Mahallesi

DENEYİMLİ – DENEYİMSİZ

 

KADIKÖY DE YENİ BAŞLAYAN HASTANE PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

BOSTANCI DA YENİ BAŞLAYAN SİTE PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

 

BEYLİKDÜZÜN DE YENİ BAŞLAYAN REZİDANCE PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

ALİBEYKÖY DE YENİ BAŞLAYAN SOSYAL TESİSTLER PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

ÜMRANİYE  DE YENİ BAŞLAYAN SİTE  PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

KAĞITHANE DE YENİ BAŞLAYAN LOJMANLI SİTE VE  KAM*** PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

 

AVCILAR DA YENİ BAŞLAYAN HASTANE PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

SEFAKÖY DE YENİ BAŞLAYAN FABRİKA PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

ATAŞEHİR DE YENİ BAŞLAYAN ŞANTİYE PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

SARIYER DE YENİ BAŞLAYAN VİLLA – YALI - SİTE PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

BEŞİKTAŞ DA YENİ BAŞLAYAN HASTANE PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

 

FATİH DE YENİ BAŞLAYAN FABRİKA PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

BEYOĞLUN DA YENİ BAŞLAYAN SİTE PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

ARNAVUTKÖY  DE YENİ BAŞLAYAN PLAZA İŞ MERKEZİ PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

HALKALI DA YENİ BAŞLAYAN SİTE PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

ESENYURTTA YENİ BAŞLAYAN FABRİKA PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

BAŞAKŞEHİR – KAYAŞEHİR DE YENİ BAŞLAYAN SİTE PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

 

SANCAKTEPE VE SAMADIRA  DE YENİ BAŞLAYAN KOLEJ  PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

PENDİK DE YENİ BAŞLAYAN  PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

GEBZE DE YENİ BAŞLAYAN FABRİKA - DEPO PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

 

 TUZLA DA YENİ BAŞLAYAN HASTANE PROJEMİZ İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY GÖZETİM VE DANIŞMA ( BEKCİ ) PERSONELİ ALINACAKTIR.

 

 

 

 

 

 

 

ARANAN NİTELİKLER
ORTA OKUL MEZUNU ( 8 YILI ) TAMAMLAMIŞ
SAĞLIĞINDA HERHANGİ BİR ENGELİ BULUNMAYAN
 BOY KILO ORANTILI ASKELİK YAPILMIŞ VEYA   2 YIL TECİLLİ

 

ÇALIŞMA SİSTEMLERİ
2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 İZİN
12 / 36 1 ÇALIŞ 1 İZİN –

HAFTANIN 5 GÜNÜ GÜNDÜZ – HAFTA SONU 2 İZİN
SABİT GÜNDÜZ / SABİT GECE 4 ÇALIŞ 2 İZİN

PROJE ŞARTLARIMIZ

.3300 . 4500 TL NET MAAŞ ARALIĞI + YOL ÜCRETİ 300 TL + AGİ + YEMEK + SGK


SERVİS OLARAK HİZMET VERECEK OLAN PROJELERİMİZ MEVCUTTUR .
NOT: SGK ' SIZ PROJEMİZ YOKTUR LÜTFEN SGKSIZ PROJE İÇİN ARAMAYINIZ