Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

kariyerbak.com

Teknolojik gelişmelerin günlük yaşantımıza olan etkileri ile birlikte birçok alanda kolaylıklar meydana gelmiştir. Özellikle internetin sağladığı kolaylıklar, hayatımızın her alanında bizlere çeşitli imkanlar sunmaktadır. İnternet aracılığıyla günlük birçok işimizi kolaylıkla gerçekleştirebiliyor, birçok konu hakkında bilgi ve habere de yine internet aracılığıyla erişim sağlayabiliyoruz. Öyle ki dünyadaki gelişmelerden haberdar olabiliyor, ilgi alanlarımızla ilgili çok geniş bir bilgiye erişebiliyor hatta kendimize iş olanakları bile oluşturabiliyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte günümüz problemlerinden biri olan işsizlik durumu ile karşı karşıya olan bireylerin, hayalini kurduğu iş hayatının kapıları açılmakta, çok sayıda iş arayan ve işveren internet aracılığıyla birbirlerinden haberdar olmaktadır. Kariyerbak.com, geliştirmiş olduğu alt yapısıyla, iş arayan ve işvereni bir araya getiren, çok sayıda iş kapısının açılmasını sağlamakta olan ve sektörün önde gelen insan kaynakları platformlarından biridir. Kariyerbak.com aracılığıyla eğitimini aldığınız, tecrübesini kazandığınız ve ilgilendiğiniz her alan ile ilgili çok sayıda iş ilanına ulaşmanız mümkündür.

Geliştirmiş olduğumuz kullanım hakları, ücretsiz üyelik olanakları ile birlikte firmanızın aramakta olduğu elemana kolaylıkla ulaşmasını sağlamaktayız. Üyelik oluşturmanızla birlikte hesabınıza tanımlanacak olan 30 gün sınırsız ücretsiz iş ilanı yayınlama "Tanışma Paket" hakkı ile birlikte aramış olduğunuz eleman ile ilgili ilan yayınlayabilir ve başvuruları yine oluşturmuş olduğunuz hesaplar içerisinden takip edebilirsiniz. Kariyerbak.com 'da ücretli iş ilanı verirken ilan verme sayısında hiç bir kısıtlama yapmayarak sınırsız iş ilanı yayınlama imkanı sunmaktadadır. Sizler için tasarlamış olduğumuz doping hakları aracılığıyla ilanlarınızı tüm ilanlar arasında en üst sıraya yerleştirebilir, bu şekilde çok daha fazla sayıda adaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Aday görüntüleme paketlerimiz ile birlikte geniş bir veri tabanına sahip olan aday havuzumuza erişim sağlayabilecek ve aramış olduğunuz elemanlarla bu şekilde iletişim kurabilirsiniz. Yayınlamış olduğunuz ilanlar almış olduğunuz paket süresince adayların başvurusuna açık olacaktır. Böylelikle uzun bir süre zarfında çok sayıda adaya erişim sağlayabilecek ve bu adaylar arasında seçim yapabilme imkanına ulaşabileceksiniz.

Kariyerbak.com geniş veri tabanı ve geliştirilmiş arama motoru optimizasyonu ile birlikte binlerce iş arayan ve işverenin bir araya gelmesine olanak sağlamakta, kısa süre içerisinde iş dünyasının kapılarını açmaktadır. Hem işveren hem de iş arayan için sağlamış olduğu kolay kullanım olanakları ile rahatlıkla iş ilanı verilebilmekte ve bu ilanlara başvurulabilmektedir. Çok sayıda güncel iş ilanına ulaşabileceğiniz Kariyerbak.com aracılığıyla beyaz ve mavi yaka için geniş bir iş olanağı oluşmaktadır. Oluşturacağınız üyeliklerle bu ilanları takip edebilir ve hazırlamış olduğunuz özgeçmişleriniz ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kariyerbak.com ile kişisel bilgilerinizi, eğitim bilgilerinizi, iş deneyimlerinizi, yetkinliklerinizi, ilgi alanlarınızı, firmalardan beklentilerinizi, geliştirmiş olduğumuz özgeçmiş formu içerisinde rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Bu formlar sayesinde ilanına başvurduğunuz tüm firmalar, özgeçmişinizi rahatlıkla inceleyebilecek ve sizinle iletişime geçebilecektir.

Başvurularınıza kısa sürede geri dönüş sağlanmasını istiyorsanız, özgeçmiş alanını yeterli bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Tüm yetkinliklerinizi ifade etmeli ve diğer adaylar içerisinde aradığınız iş için en uygun elemanın siz olduğunu firmalara kanıtlamanız gerekmektedir. Bu şekilde kısa süre içerisinde hayalini kurmuş olduğunuz iş hayatına adım atmanız mümkün olacaktır. Geliştirmiş olduğumuz mobil uygulamalarımız sayesinde çok daha kolay bir şekilde erişim sağlayacağınız Kariyerbak.com, firmaların özgeçmişinizi incelemesi durumunda size bildirimler gönderecek ve onların sizinle iletişime geçmesine olanak sağlayacaktır. İlanlarını takip etmekte olduğunuz firmaların paylaşmakta olduğu her yeni ilandan da yine bildirimlerimiz aracılığıyla haberdar olacaksınız. Mobil uygulamamıza Apple Store ve Play Store aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz.

 

Kariyerbak.com, çok sayıda güncel iş ilanına ulaşabileceğiniz, aradığınız elemanı kısa bir süre içerisinde bulabileceğiniz, geniş alt yapısıyla birlikte sağlamış olduğu olanaklardan yararlanabileceğiniz, sektörün önde gelen insan kaynakları platformlarından biridir. Sitemiz aracılığıyla firmanızın nitelikli çalışanlar kazanmasını sağlayabilir, başarılarınıza başarı katmaya devam edebilirsiniz. Kariyerbak.com, kolay kullanım olanakları ve güncel iş ilanları ile birlikte, Türkiye genelinde her türlü meslek alanı ile ilgili iş arayışında bulunan iş arayanların da hayalini kurduğu meslek hayatına ulaşmasına "İYİ BİR GELECEK İÇİN KARİYERBAK.COM" sıloganıyla olanak sağlamaktadır. Sizler de hemen üye olabilir, iş ilanlarına ve aradığınız elemanlara kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. En büyük hedefimiz, uzun yıllardır sağlamış olduğumuz hizmetler ile birlikte memnuniyetinizi sağlamaktır.